Witaj w MSP

Czytając ten tekst mamy nadzieję, że zastanawiasz się nad skorzystaniem z naszej oferty. Jeżeli poszukujesz części do swojego motocykla, to jesteś pod dobrym adresem.

Dzięki dostępowi do ponad 3.5 miliona oryginalnych części, MSP od początku swojego istnienia wysłało już części do klientów z ponad 145 krajów. Z pewnością chcielibyśmy, aby nasza strona internetowa była uruchomiona we wszystkich językach, jednakże na początku naszej działalności musieliśmy dokonać wyboru jednego języka. W przyszłości chcielibyśmy dodać inne warianty językowe. Jednak do tego czasu, chcemy opowiedzieć Tobie więcej o MSP  i podziękować za odwiedzenie naszej strony.

MSP powstało dzięki pasji ludzi do wszystkiego z dwoma kołami (czasem również z czterema). Każdy klient w MSP jest traktowany w taki sam sposób, niezależnie od tego czy wydał 1 euro lub 10 000 euro. Ponieważ wielu klientów powraca do naszej strony internetowej, zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy na dobrej drodze!

Od momentu złożenia swojego pierwszego zamówienia w MSP, staniesz się częścią stale rozwijającej się rodziny MSP. Będziemy również regularnie przesyłać Tobie informacje o naszych promocjach, ciekawe newsy ze świata motoryzacji oraz wskazówki i porady dotyczące utrzymania motocykla.

MSP posiada regionalne biura, które wspierają centralne biuro dystrybucji w Holandii. Planujemy rozszerzyć naszą działalność, aby nasza marka stała się jeszcze bardziej lokalna. Będzie to możliwe tylko dzięki rosnącej liczbie klientów. Więc jeżeli kupisz swoje części już dziś lub w niedalekiej przyszłości za pośrednictwem naszej strony internetowej. Przyczynisz się do osiągnięcia naszego celu, którym jest zostanie największym i najbardziej wiarygodnym europejskim dostawcą oryginalnych części do motocykli. Za co chcemy Tobie podziękować!
 
Excellent
5 stars
11942 reviews on Trust Pilot