KTM 450 SMR Europe 2013 Frame

KTM 450 SMR Europe 2013 Frame for a 2013 KTM 450 SMR Europe
DE PIJL GEEFT DE VOORZIJDE VAN HET VOERTUIG AAN

Dit is een origineel KTM Frame voor een 450 SMR Europe 2013 Motorfiets. Bij deze specifieke Frame component horen component 35 onderdelen. De informatie daarover en de actuele prijzen vindt u in de onderdelenlijst. Elk onderdeel wordt geleverd in het door de fabrikant aanbevolen aantal, wat in dit geval KTM is, en het aanbevolen aantal voor elk onderdeel hebben we al voor u ingevuld. U hoeft dat alleen nog aan uw winkelwagen toe te voegen. Het gespecificeerde aantal is het aantal dat we u adviseren te kopen om de onderdelen correct te kunnen monteren.

ONDERDELENLIJST

Ref. Nr. Onderdeelnr.. Omschrijving
1 78903001000BE
FRAME ANTRAZIT '789M3
USD 1715.24
2 77203002000
SUB FRAME SX
USD 315.67
3 78003002010
Sub Frame Applicat. Links 08
USD 12.13
4 78003002020
Sub Frame Toepassing R/S 08
USD 12.13
5 78903013000
REINFORCING
USD 19.63
6 60011093075
Rubber Kabel Binden 75Mm 03
USD 2.87
7 77207012000
Tank Steun Rubber
USD 15.55
8 0025080166S
HH collar screw M8x16 TX40 SL
USD 3.11
9 57013072100
Bedrading Houder 16Mm
USD 2.38
12 59003013000
ENGINEBRAC.SCREW M10X123 WS=13
USD 9.02
14 0019080206S
Vlak Hoofd Screw M. Isa45 M8X20
USD 2.93
15 56530079000
HH COLLAR SCREW M 8X44 WS13
USD 2.20
16 54803092050
BLIND PLUG-IN NUT M5 WN 22A 03
USD 2.44
17 44011076305
Kabel Binden 300/4,8Mm Zwart
USD 0.24
18 0738050250
COU.SUNK SCR. AH ISO7380 M5X25
USD 0.98
19 54803092060
Bush F. Frame bescherming 03
USD 4.02
20 44011076140
Kabel Binden 140/2,5Mm Zwart
USD 0.12
25 54310086200
SELF LOCKING NUT M8 10.9
USD 1.52
26 54310086100
SELF LOCKING NUT M10 CU WS=14
USD 1.77
27 0025080306
HH collar screw M8x30
USD 2.74
36 59003040050
Voet Ped L/S Exc Zilver 00
USD 34.09
40 59003041050
Voet Ped R/S Exc Zilver 2000
USD 34.09
41 54803044000
Pin Voor Voet Ped 51.5X9.8 Mm
USD 7.44
42 54603041000
Voetsteun Veer L/S & R/S
USD 3.41
43 0125100003
washer DIN 125 A 10.5
USD 0.73
44 0094032250
PIN DIN 0094-3.2X25 NIRO
USD 0.73
45 4700304003390
FOOTPEG L.+R. CPL. 85 SX 03
USD 76.16
46 50303089000
Hoek Piece ''97
USD 3.41
47 55007016001
PVC-HOSE 7X10 PER METER
USD 3.66
50 78103096000
Ketting Beschermer 450/500 Exc 12
USD 14.88
59 77203053000
Ketting Schuifregelaar Lager Een deel Cpl.
USD 7.80
62 77303139000
BLIND RIVET NUT EM6-60LF/HX
USD 2.20
63 77203094000
Plastic Frame bescherming Set
USD 32.68
64 77203053010
Ketting Sliding Kit Below Cpl.11
USD 9.51
99 78103096010
Tandwiel Afdekking Kit
USD 15.85

WINKELWAGENTOTAAL (0 Artikelen): USD 0.00

WINKELWAGEN Prijzen zijn exclusief BTW

(Prijs is per stuk)

ONDERDELENLIJST

Ref. Nr. Onderdeelnr.. Omschrijving
1 78903001000BE
FRAME ANTRAZIT '789M3
USD 1715.24
2 77203002000
SUB FRAME SX
USD 315.67
3 78003002010
Sub Frame Applicat. Links 08
USD 12.13
4 78003002020
Sub Frame Toepassing R/S 08
USD 12.13
5 78903013000
REINFORCING
USD 19.63
6 60011093075
Rubber Kabel Binden 75Mm 03
USD 2.87
7 77207012000
Tank Steun Rubber
USD 15.55
8 0025080166S
HH collar screw M8x16 TX40 SL
USD 3.11
9 57013072100
Bedrading Houder 16Mm
USD 2.38
12 59003013000
ENGINEBRAC.SCREW M10X123 WS=13
USD 9.02
14 0019080206S
Vlak Hoofd Screw M. Isa45 M8X20
USD 2.93
15 56530079000
HH COLLAR SCREW M 8X44 WS13
USD 2.20
16 54803092050
BLIND PLUG-IN NUT M5 WN 22A 03
USD 2.44
17 44011076305
Kabel Binden 300/4,8Mm Zwart
USD 0.24
18 0738050250
COU.SUNK SCR. AH ISO7380 M5X25
USD 0.98
19 54803092060
Bush F. Frame bescherming 03
USD 4.02
20 44011076140
Kabel Binden 140/2,5Mm Zwart
USD 0.12
25 54310086200
SELF LOCKING NUT M8 10.9
USD 1.52
26 54310086100
SELF LOCKING NUT M10 CU WS=14
USD 1.77
27 0025080306
HH collar screw M8x30
USD 2.74
36 59003040050
Voet Ped L/S Exc Zilver 00
USD 34.09
40 59003041050
Voet Ped R/S Exc Zilver 2000
USD 34.09
41 54803044000
Pin Voor Voet Ped 51.5X9.8 Mm
USD 7.44
42 54603041000
Voetsteun Veer L/S & R/S
USD 3.41
43 0125100003
washer DIN 125 A 10.5
USD 0.73
44 0094032250
PIN DIN 0094-3.2X25 NIRO
USD 0.73
45 4700304003390
FOOTPEG L.+R. CPL. 85 SX 03
USD 76.16
46 50303089000
Hoek Piece ''97
USD 3.41
47 55007016001
PVC-HOSE 7X10 PER METER
USD 3.66
50 78103096000
Ketting Beschermer 450/500 Exc 12
USD 14.88
59 77203053000
Ketting Schuifregelaar Lager Een deel Cpl.
USD 7.80
62 77303139000
BLIND RIVET NUT EM6-60LF/HX
USD 2.20
63 77203094000
Plastic Frame bescherming Set
USD 32.68
64 77203053010
Ketting Sliding Kit Below Cpl.11
USD 9.51
99 78103096010
Tandwiel Afdekking Kit
USD 15.85

WINKELWAGENTOTAAL (0 artikelen): USD 0.00

WINKELWAGEN Prijzen zijn exclusief BTW
Terug naar boven

Recensies van klanten over MSP op Trustpilot

Uitstekend
5 stars
6940 Recensies op Trustpilot