Husqvarna FS 450, Europe 2017 Frame

Husqvarna FS 450, Europe 2017 Frame for a 2017 Husqvarna FS 450, Europe
DE PIJL GEEFT DE VOORZIJDE VAN HET VOERTUIG AAN

Dit is een origineel Husqvarna Frame voor een FS 450, Europe 2017 Motorfiets. Bij deze specifieke Frame component horen component 36 onderdelen. De informatie daarover en de actuele prijzen vindt u in de onderdelenlijst. Elk onderdeel wordt geleverd in het door de fabrikant aanbevolen aantal, wat in dit geval Husqvarna is, en het aanbevolen aantal voor elk onderdeel hebben we al voor u ingevuld. U hoeft dat alleen nog aan uw winkelwagen toe te voegen. Het gespecificeerde aantal is het aantal dat we u adviseren te kopen om de onderdelen correct te kunnen monteren.

ONDERDELENLIJST

Ref. Nr. Onderdeelnr.. Omschrijving
1 7940300120028
Frame '794Q3' Wit
USD 1549.94
2 25003002010
Subframe Bovenste Een deel
USD 154.56
3 25003002020
SUBFRAME L/S
USD 161.81
4 25003002130
Subframe Rechtsaf
USD 161.81
5 0035080206S
SHCS M8x20 TX45
USD 3.19
6 79403013100
Motor Beugel Links
USD 35.88
7 79403014100
Motor Beugel Rechtsaf
USD 35.88
8 0035080206S
SHCS M8x20 TX45
USD 3.19
9 79007012000
Tank Steun Rubber
USD 5.94
10 58111076000
Kabel Ondersteuning Khs Nr.150-47610
USD 2.69
11 0019080306S
COUNTER-SUNK SCREW ISA45 M8X30
USD 3.00
12 55007016001
PVC-HOSE 7X10 PER METER
USD 3.75
13 50303089000
Hoek Piece '97
USD 3.50
14 54310086100
SELF LOCKING NUT M10 CU WS=14
USD 0.75
15 59003013000
ENGINEBRAC.SCREW M10X123 WS=13
USD 9.25
16 47106003160
Snel Release Rubber Grommet
USD 2.19
18 0025080306
HH collar screw M8x30
USD 2.81
19 0025060356
HH collar screw M6x35 TX30
USD 1.44
20 0125060003
WASHER DIN0125-A 6,4
USD 0.75
21 79603040000
Voetsteun L/S Exc 2017
USD 33.50
22 79603041000
Voetsteun R/S Exc 2017
USD 33.50
23 0125100003
washer DIN 125 A 10.5
USD 0.75
24 79003044000
Voetsteun Veer R/S 2016
USD 3.50
25 54803044000
Pin Voor Voet Ped 51.5X9.8 Mm
USD 7.63
26 79003045000
Voetsteun Veer L/S 2016
USD 3.50
27 0094032253
PIN DIN0094-3,2X25 STEEL
USD 0.63
28 79603040033
FOOTREST-SET
USD 78.56
30 2500309400030
Frame bescherming Set Zwart
USD 33.50
31 78105081010
SCREW TORX M5X10
USD 1.44
32 54803092060
Bush F. Frame bescherming 03
USD 4.13
33 44011076305
Kabel Binden 300/4,8Mm Zwart
USD 0.31
34 44011076140
Kabel Binden 140/2,5Mm Zwart
USD 0.13
35 59001037000
Speciaal Screw M8X26 Ws=10
USD 2.44
36 0934080003
HEXAGON NUT DIN0934-M 8
USD 0.81
98 79003053010
Ketting Sliding Kit Below Cpl.16
USD 9.75
99 79403096010
Tandwiel Afdekking Kit
USD 16.25

WINKELWAGENTOTAAL (0 Artikelen): USD 0.00

WINKELWAGEN Prijzen zijn exclusief BTW

(Prijs is per stuk)

ONDERDELENLIJST

Ref. Nr. Onderdeelnr.. Omschrijving
1 7940300120028
Frame '794Q3' Wit
USD 1549.94
2 25003002010
Subframe Bovenste Een deel
USD 154.56
3 25003002020
SUBFRAME L/S
USD 161.81
4 25003002130
Subframe Rechtsaf
USD 161.81
5 0035080206S
SHCS M8x20 TX45
USD 3.19
6 79403013100
Motor Beugel Links
USD 35.88
7 79403014100
Motor Beugel Rechtsaf
USD 35.88
8 0035080206S
SHCS M8x20 TX45
USD 3.19
9 79007012000
Tank Steun Rubber
USD 5.94
10 58111076000
Kabel Ondersteuning Khs Nr.150-47610
USD 2.69
11 0019080306S
COUNTER-SUNK SCREW ISA45 M8X30
USD 3.00
12 55007016001
PVC-HOSE 7X10 PER METER
USD 3.75
13 50303089000
Hoek Piece '97
USD 3.50
14 54310086100
SELF LOCKING NUT M10 CU WS=14
USD 0.75
15 59003013000
ENGINEBRAC.SCREW M10X123 WS=13
USD 9.25
16 47106003160
Snel Release Rubber Grommet
USD 2.19
18 0025080306
HH collar screw M8x30
USD 2.81
19 0025060356
HH collar screw M6x35 TX30
USD 1.44
20 0125060003
WASHER DIN0125-A 6,4
USD 0.75
21 79603040000
Voetsteun L/S Exc 2017
USD 33.50
22 79603041000
Voetsteun R/S Exc 2017
USD 33.50
23 0125100003
washer DIN 125 A 10.5
USD 0.75
24 79003044000
Voetsteun Veer R/S 2016
USD 3.50
25 54803044000
Pin Voor Voet Ped 51.5X9.8 Mm
USD 7.63
26 79003045000
Voetsteun Veer L/S 2016
USD 3.50
27 0094032253
PIN DIN0094-3,2X25 STEEL
USD 0.63
28 79603040033
FOOTREST-SET
USD 78.56
30 2500309400030
Frame bescherming Set Zwart
USD 33.50
31 78105081010
SCREW TORX M5X10
USD 1.44
32 54803092060
Bush F. Frame bescherming 03
USD 4.13
33 44011076305
Kabel Binden 300/4,8Mm Zwart
USD 0.31
34 44011076140
Kabel Binden 140/2,5Mm Zwart
USD 0.13
35 59001037000
Speciaal Screw M8X26 Ws=10
USD 2.44
36 0934080003
HEXAGON NUT DIN0934-M 8
USD 0.81
98 79003053010
Ketting Sliding Kit Below Cpl.16
USD 9.75
99 79403096010
Tandwiel Afdekking Kit
USD 16.25

WINKELWAGENTOTAAL (0 artikelen): USD 0.00

WINKELWAGEN Prijzen zijn exclusief BTW
Terug naar boven

Husqvarna FS 450, Europe 2017

Recensies van klanten over MSP op Trustpilot

Uitstekend
5 stars
5947 Recensies op Trustpilot