KTM 560 SMR Europe 2007 Voorvork gedemonteerd

KTM 560 SMR Europe 2007 Voorvork gedemonteerd for a 2007 KTM 560 SMR Europe
DE PIJL GEEFT DE VOORZIJDE VAN HET VOERTUIG AAN

Dit is een origineel KTM Voorvork gedemonteerd voor een 560 SMR Europe 2007 Motorfiets. Bij deze specifieke Voorvork gedemonteerd component horen component 52 onderdelen. De informatie daarover en de actuele prijzen vindt u in de onderdelenlijst. Elk onderdeel wordt geleverd in het door de fabrikant aanbevolen aantal, wat in dit geval KTM is, en het aanbevolen aantal voor elk onderdeel hebben we al voor u ingevuld. U hoeft dat alleen nog aan uw winkelwagen toe te voegen. Het gespecificeerde aantal is het aantal dat we u adviseren te kopen om de onderdelen correct te kunnen monteren.

ONDERDELENLIJST

Ref. Nr. Onderdeelnr.. Omschrijving
3 48600564S
Instelling Knob + Screw
USD 16.52
4 48600481
Kruis Countersunk Hoofd Screw M4X8
USD 2.07
5 48600009
O-ring 3,7x1,6 NBR70
USD 0.98
12 48600492E
Buitenste Buis L=577 D=54/60
USD 284.21
13 48600016
Round-wire snap ring 48x2
USD 2.74
15 48600429
DU-BUSH D48XD52X12DDL02
USD 14.57
16 48600013
Supportwasher 50x57,6x1,5
USD 4.39
17 48600399
As Keering Skf 48X57,8X9,5 Zwart
USD 10.73
18 48600070
Snap ring SB58x1,5 acc drawing
USD 2.74
19 48600400
Stof Kap D=48 58,4X11,8
USD 12.50
22 48600428
DU-BUSH D47XD49X20DDL02
USD 14.57
24 48600557S
Stop 12,4x31,9x200 cpl.
USD 34.21
30 48600559
Adjustment Buis 6X520
USD 18.66
31 48600568
Zuiger Stang 12X554
USD 74.63
33 48600277
Needle 4,5x43,6
USD 8.11
34 48600298
O-ring 2x1,5 NBR70
USD 0.98
35 48600444
Veer (5,4) 4-23 Rebound
USD 3.41
36 48600113
Washer 32x42x2,5 plastic
USD 3.96
38 91410020S
Veer 4,8N/Mm Set D=5,25 Mm
USD 102.62
38 91410019S
Veer 4,6N/Mm Set D=5,1Mm
USD 121.28
38 91410006S
Veer 4,4N/Mm Set D=5,1Mm
USD 126.83
39 48600021
Veer Retainer 33,5X43X3
USD 8.11
40 48600525
Veer Retainer 12,3X19X1,25 Rebound
USD 8.11
42 48600556S
Screw Huls M29,3X1 L=90 Cpl.
USD 57.01
43 48600299
O-ring 6x1,2 NBR70
USD 0.98
44 48600511
Veer (13,9) 17-32 Rebound
USD 4.33
45 48600513
TAP REBOUND 07
USD 9.33
47 35480377
Veer (11,7) 1,5-8 Klep
USD 3.41
51 48600060
Pistonring 26x28x5
USD 5.67
52 48600042
Zuiger 6,05X27,65X12 Rebound
USD 18.66
55 40540486
Nut M6x0,5 h6,5 WAF10 rebound
USD 3.41
58 48600081
Buis 29,3X1X390 D=8,5Mm
USD 93.29
59 48600048
O-ring 46X2 Nbr70 Siliconized Geel
USD 1.40
60 48600402S1
As Klem L/S + Buis Cpl. 07
USD 285.06
61 48600238S1
As Klem R/S + Buis Cpl. 07
USD 392.93
62 0015080253
HH COLLAR SCREW M 8X25 WS=10
USD 1.28
63 48600163
Nut Klep M6X0,5 H6,5 Waf17
USD 3.41
64 48600202
Veer (8,5) L6,5 Klep
USD 3.41
69 48600586S
Tap compression cpl.
USD 35.00
71 48600047
Zuiger 6X27,8X9 Compression
USD 18.66
72 46811499
O-ring 21x2 NBR70
USD 1.16
73 35480320
O-ring 24x2 NBR70
USD 1.16
81 48600004
Copper Schijf 29,5X33,5X1
USD 1.16
82 48600141
Rubber Kap 35X10 Nbr80
USD 1.16
83 48600401S1
Vork Olie Sae5 5L 2005
USD 111.59
85 48600431S1
PRE-LOAD ADJ. M51X1,5 CPL. 07
USD 121.40
86 48600038
Preload bush 26,5x42x10
USD 6.89
87 48600037
Preload bush 26,5x42x5
USD 6.89
88 48600036
Preload bush 42x26,5x2,5
USD 6.89
89 48600053
Preload bush 26,5x42x1,5
USD 6.89
98 T511
Silicone Vet F. Stof Stri
USD 40.67
99 R14013
Repair-Kit Exc Voorkant Fork06/07
USD 83.48

WINKELWAGENTOTAAL (0 Artikelen): USD 0.00

WINKELWAGEN Prijzen zijn exclusief BTW

(Prijs is per stuk)

ONDERDELENLIJST

Ref. Nr. Onderdeelnr.. Omschrijving
3 48600564S
Instelling Knob + Screw
USD 16.52
4 48600481
Kruis Countersunk Hoofd Screw M4X8
USD 2.07
5 48600009
O-ring 3,7x1,6 NBR70
USD 0.98
12 48600492E
Buitenste Buis L=577 D=54/60
USD 284.21
13 48600016
Round-wire snap ring 48x2
USD 2.74
15 48600429
DU-BUSH D48XD52X12DDL02
USD 14.57
16 48600013
Supportwasher 50x57,6x1,5
USD 4.39
17 48600399
As Keering Skf 48X57,8X9,5 Zwart
USD 10.73
18 48600070
Snap ring SB58x1,5 acc drawing
USD 2.74
19 48600400
Stof Kap D=48 58,4X11,8
USD 12.50
22 48600428
DU-BUSH D47XD49X20DDL02
USD 14.57
24 48600557S
Stop 12,4x31,9x200 cpl.
USD 34.21
30 48600559
Adjustment Buis 6X520
USD 18.66
31 48600568
Zuiger Stang 12X554
USD 74.63
33 48600277
Needle 4,5x43,6
USD 8.11
34 48600298
O-ring 2x1,5 NBR70
USD 0.98
35 48600444
Veer (5,4) 4-23 Rebound
USD 3.41
36 48600113
Washer 32x42x2,5 plastic
USD 3.96
38 91410020S
Veer 4,8N/Mm Set D=5,25 Mm
USD 102.62
38 91410019S
Veer 4,6N/Mm Set D=5,1Mm
USD 121.28
38 91410006S
Veer 4,4N/Mm Set D=5,1Mm
USD 126.83
39 48600021
Veer Retainer 33,5X43X3
USD 8.11
40 48600525
Veer Retainer 12,3X19X1,25 Rebound
USD 8.11
42 48600556S
Screw Huls M29,3X1 L=90 Cpl.
USD 57.01
43 48600299
O-ring 6x1,2 NBR70
USD 0.98
44 48600511
Veer (13,9) 17-32 Rebound
USD 4.33
45 48600513
TAP REBOUND 07
USD 9.33
47 35480377
Veer (11,7) 1,5-8 Klep
USD 3.41
51 48600060
Pistonring 26x28x5
USD 5.67
52 48600042
Zuiger 6,05X27,65X12 Rebound
USD 18.66
55 40540486
Nut M6x0,5 h6,5 WAF10 rebound
USD 3.41
58 48600081
Buis 29,3X1X390 D=8,5Mm
USD 93.29
59 48600048
O-ring 46X2 Nbr70 Siliconized Geel
USD 1.40
60 48600402S1
As Klem L/S + Buis Cpl. 07
USD 285.06
61 48600238S1
As Klem R/S + Buis Cpl. 07
USD 392.93
62 0015080253
HH COLLAR SCREW M 8X25 WS=10
USD 1.28
63 48600163
Nut Klep M6X0,5 H6,5 Waf17
USD 3.41
64 48600202
Veer (8,5) L6,5 Klep
USD 3.41
69 48600586S
Tap compression cpl.
USD 35.00
71 48600047
Zuiger 6X27,8X9 Compression
USD 18.66
72 46811499
O-ring 21x2 NBR70
USD 1.16
73 35480320
O-ring 24x2 NBR70
USD 1.16
81 48600004
Copper Schijf 29,5X33,5X1
USD 1.16
82 48600141
Rubber Kap 35X10 Nbr80
USD 1.16
83 48600401S1
Vork Olie Sae5 5L 2005
USD 111.59
85 48600431S1
PRE-LOAD ADJ. M51X1,5 CPL. 07
USD 121.40
86 48600038
Preload bush 26,5x42x10
USD 6.89
87 48600037
Preload bush 26,5x42x5
USD 6.89
88 48600036
Preload bush 42x26,5x2,5
USD 6.89
89 48600053
Preload bush 26,5x42x1,5
USD 6.89
98 T511
Silicone Vet F. Stof Stri
USD 40.67
99 R14013
Repair-Kit Exc Voorkant Fork06/07
USD 83.48

WINKELWAGENTOTAAL (0 artikelen): USD 0.00

WINKELWAGEN Prijzen zijn exclusief BTW
Terug naar boven

KTM 560 SMR Europe 2007

Recensies van klanten over MSP op Trustpilot

Uitstekend
5 stars
6697 Recensies op Trustpilot