10% KORTING OP ALLE BESTELLINGEN!

01 januari t/m 31 januari 2021 - De korting wordt automatisch verrekend met de betaling! *Exclusief BTW en verzending.

Husqvarna VITPILEN 701, United States 2018 Frame

Husqvarna VITPILEN 701, United States 2018 Frame for a 2018 Husqvarna VITPILEN 701, United States
DE PIJL GEEFT DE VOORZIJDE VAN HET VOERTUIG AAN

Dit is een origineel Husqvarna Frame voor een VITPILEN 701, United States 2018 Motorfiets. Bij deze specifieke Frame component horen component 34 onderdelen. De informatie daarover en de actuele prijzen vindt u in de onderdelenlijst. Elk onderdeel wordt geleverd in het door de fabrikant aanbevolen aantal, wat in dit geval Husqvarna is, en het aanbevolen aantal voor elk onderdeel hebben we al voor u ingevuld. U hoeft dat alleen nog aan uw winkelwagen toe te voegen. Het gespecificeerde aantal is het aantal dat we u adviseren te kopen om de onderdelen correct te kunnen monteren.

ONDERDELENLIJST

Ref. Nr. Onderdeelnr.. Omschrijving
1 21003001000301
Frame 210RA
USD 1863.92
2 7500300104901
BESCHIKBAARHEID CONTROLEREN
3 7500310104901
BESCHIKBAARHEID CONTROLEREN
4 21003085050
Voorframe afdekking Links 2
USD 14.56
5 21003086050
Voorframe afdekking Rechtsaf 2
USD 14.56
6 21003088000
Spatbescherming Head-Tube
USD 7.28
7 21003087000
Spat Protection, Hoofdbuis
USD 8.54
8 43205062100
silentbloc 20x15-M6x10-(1)
USD 4.18
9 0025060086
HH collar screw M6x8 TX30
USD 1.46
10 76503075100
BESCHIKBAARHEID CONTROLEREN
11 2100303800001
Voorkant Footpeg Bracket, Links
USD 113.80
12 21003038050
Heelguard Links
USD 7.66
13 2100303900001
Voorkant Footpeg Bracket, Rechtsaf
USD 113.80
14 21003039050
Heelguard Rechtsaf
USD 7.66
15 0081050121
EJOT PT screw K50x12
USD 1.46
16 54804067000
Ketting Sliding Piece 03
USD 8.10
17 21011057050
Steun Doorspoelen Klep
USD 31.58
18 0025080306S
HH COLLAR SCREW M8X30 TX40
USD 3.23
19 0125080003
washer DIN 125 A -8.4
USD 0.76
20 0035080206S
SHCS M8x20 TX45
USD 3.23
21 61003050000
Voetsteun Voorkant L/S Cpl. 05
USD 58.48
22 61003051000
Voetsteun Voorkant R/S Cpl. 05
USD 58.48
23 60003044000
Bout Voor Voetsteun Achter 03
USD 10.25
24 61003042000
Veer Voetsteun Voorkant 05
USD 4.87
25 0799060003
retaining washer DIN 6799 - 6
USD 0.76
26 014579080506S
CYL. SCREW DIN14579 M8X50 SS
USD 3.67
27 54630044000
COLLAR NUT M10 WS=13
USD 1.14
28 75603015000
BESCHIKBAARHEID CONTROLEREN
29 75003014000
Speciaal Screw M10X152 Isk8 07
USD 11.08
30 76003040033
Voetsteunen Cpl.
USD 126.84
31 0912040253
AH SCREW DIN0912-M 4X25
USD 1.01
32 61041088050
SHIM 4,3X15X1,25MM GALVANIZED
USD 1.96
33 51103053051
BUSHING 8,2X10X20
USD 3.92
99 54804067010
Ketting Sliding Kit Bovenste Cpl.
USD 13.67

WINKELWAGENTOTAAL (0 Artikelen): USD 0.00

WINKELWAGEN Prijzen zijn exclusief BTW

(Prijs is per stuk)

ONDERDELENLIJST

Ref. Nr. Onderdeelnr.. Omschrijving
1 21003001000301
Frame 210RA
USD 1863.92
2 7500300104901
BESCHIKBAARHEID CONTROLEREN
3 7500310104901
BESCHIKBAARHEID CONTROLEREN
4 21003085050
Voorframe afdekking Links 2
USD 14.56
5 21003086050
Voorframe afdekking Rechtsaf 2
USD 14.56
6 21003088000
Spatbescherming Head-Tube
USD 7.28
7 21003087000
Spat Protection, Hoofdbuis
USD 8.54
8 43205062100
silentbloc 20x15-M6x10-(1)
USD 4.18
9 0025060086
HH collar screw M6x8 TX30
USD 1.46
10 76503075100
BESCHIKBAARHEID CONTROLEREN
11 2100303800001
Voorkant Footpeg Bracket, Links
USD 113.80
12 21003038050
Heelguard Links
USD 7.66
13 2100303900001
Voorkant Footpeg Bracket, Rechtsaf
USD 113.80
14 21003039050
Heelguard Rechtsaf
USD 7.66
15 0081050121
EJOT PT screw K50x12
USD 1.46
16 54804067000
Ketting Sliding Piece 03
USD 8.10
17 21011057050
Steun Doorspoelen Klep
USD 31.58
18 0025080306S
HH COLLAR SCREW M8X30 TX40
USD 3.23
19 0125080003
washer DIN 125 A -8.4
USD 0.76
20 0035080206S
SHCS M8x20 TX45
USD 3.23
21 61003050000
Voetsteun Voorkant L/S Cpl. 05
USD 58.48
22 61003051000
Voetsteun Voorkant R/S Cpl. 05
USD 58.48
23 60003044000
Bout Voor Voetsteun Achter 03
USD 10.25
24 61003042000
Veer Voetsteun Voorkant 05
USD 4.87
25 0799060003
retaining washer DIN 6799 - 6
USD 0.76
26 014579080506S
CYL. SCREW DIN14579 M8X50 SS
USD 3.67
27 54630044000
COLLAR NUT M10 WS=13
USD 1.14
28 75603015000
BESCHIKBAARHEID CONTROLEREN
29 75003014000
Speciaal Screw M10X152 Isk8 07
USD 11.08
30 76003040033
Voetsteunen Cpl.
USD 126.84
31 0912040253
AH SCREW DIN0912-M 4X25
USD 1.01
32 61041088050
SHIM 4,3X15X1,25MM GALVANIZED
USD 1.96
33 51103053051
BUSHING 8,2X10X20
USD 3.92
99 54804067010
Ketting Sliding Kit Bovenste Cpl.
USD 13.67

WINKELWAGENTOTAAL (0 artikelen): USD 0.00

WINKELWAGEN Prijzen zijn exclusief BTW
Terug naar boven

Husqvarna VITPILEN 701, United States 2018

Recensies van klanten over MSP op Trustpilot

Uitstekend
5 stars
5711 Recensies op Trustpilot