10% KORTING OP ALLE BESTELLINGEN!

01 januari t/m 31 januari 2021 - De korting wordt automatisch verrekend met de betaling! *Exclusief BTW en verzending.

Piaggio BV 250 (USA) 2007 Vermindering Eenheid

Piaggio BV 250 (USA) 2007 Vermindering Eenheid for a 2007 Piaggio BV 250 (USA)
DE PIJL GEEFT DE VOORZIJDE VAN HET VOERTUIG AAN

Dit is een origineel Piaggio Vermindering Eenheid voor een BV 250 (USA) 2007 Scooter. Bij deze specifieke Vermindering Eenheid component horen component 17 onderdelen. De informatie daarover en de actuele prijzen vindt u in de onderdelenlijst. Elk onderdeel wordt geleverd in het door de fabrikant aanbevolen aantal, wat in dit geval Piaggio is, en het aanbevolen aantal voor elk onderdeel hebben we al voor u ingevuld. U hoeft dat alleen nog aan uw winkelwagen toe te voegen. Het gespecificeerde aantal is het aantal dat we u adviseren te kopen om de onderdelen correct te kunnen monteren.

ONDERDELENLIJST

Ref. Nr. Onderdeelnr.. Omschrijving
1 8481875
Bout
USD 277.08
2 873351
83082R
Pakking Ring 38X50X7
USD 10.29
3 82659R
1A005376R
Lager 30.55.13
USD 12.20
4 829206
Ring
USD 1.03
5 485912
83018R
Radial Bal Lager 15X42X13
USD 8.84
6 8420985
Transmissie As
Technical Specifications:200 cc version[200]

USD 268.14
7 8738755
Aangedreven Poelie as Z=14
USD 194.16
7 830071
8738755
Aangedreven Poelie as Z=14
USD 194.16
8 8421005
B0169115
Achterwiel Axis Cpl.
Technical Specifications:200 cc version[200]

USD 166.53
9 847931
Pakking
USD 5.62
10 844669
CM162202
Reductie-eenheid Luchthapper Pijp Assemblage
USD 13.56
11 487211
B016805
SCREW W/FLANGE M8X45
USD 0.91
12 487211
B016805
SCREW W/FLANGE M8X45
USD 0.91
12 825758
B016806
SCREW W/FLANGE M8X40
USD 0.91
12 873980
B016806
SCREW W/FLANGE M8X40
USD 0.91
13 269755
Hex Houder Screw M8X12
USD 0.97
14 485703
Ring
USD 0.68

WINKELWAGENTOTAAL (0 Artikelen): USD 0.00

WINKELWAGEN Prijzen zijn exclusief BTW

(Prijs is per stuk)

ONDERDELENLIJST

Ref. Nr. Onderdeelnr.. Omschrijving
1 8481875
Bout
USD 277.08
2 873351
83082R
Pakking Ring 38X50X7
USD 10.29
3 82659R
1A005376R
Lager 30.55.13
USD 12.20
4 829206
Ring
USD 1.03
5 485912
83018R
Radial Bal Lager 15X42X13
USD 8.84
6 8420985
Transmissie As
Technical Specifications:200 cc version[200]

USD 268.14
7 8738755
Aangedreven Poelie as Z=14
USD 194.16
7 830071
8738755
Aangedreven Poelie as Z=14
USD 194.16
8 8421005
B0169115
Achterwiel Axis Cpl.
Technical Specifications:200 cc version[200]

USD 166.53
9 847931
Pakking
USD 5.62
10 844669
CM162202
Reductie-eenheid Luchthapper Pijp Assemblage
USD 13.56
11 487211
B016805
SCREW W/FLANGE M8X45
USD 0.91
12 487211
B016805
SCREW W/FLANGE M8X45
USD 0.91
12 825758
B016806
SCREW W/FLANGE M8X40
USD 0.91
12 873980
B016806
SCREW W/FLANGE M8X40
USD 0.91
13 269755
Hex Houder Screw M8X12
USD 0.97
14 485703
Ring
USD 0.68

WINKELWAGENTOTAAL (0 artikelen): USD 0.00

WINKELWAGEN Prijzen zijn exclusief BTW
Terug naar boven

Piaggio BV 250 (USA) 2007

Recensies van klanten over MSP op Trustpilot

Uitstekend
5 stars
5711 Recensies op Trustpilot