KTM 450 SMR Europe 2014 Voorvork, Kroonplaat set

KTM 450 SMR Europe 2014 Voorvork, Kroonplaat set for a 2014 KTM 450 SMR Europe
DE PIJL GEEFT DE VOORZIJDE VAN HET VOERTUIG AAN

Dit is een origineel KTM Voorvork, Kroonplaat set voor een 450 SMR Europe 2014 Motorfiets. Bij deze specifieke Voorvork, Kroonplaat set component horen component 26 onderdelen. De informatie daarover en de actuele prijzen vindt u in de onderdelenlijst. Elk onderdeel wordt geleverd in het door de fabrikant aanbevolen aantal, wat in dit geval KTM is, en het aanbevolen aantal voor elk onderdeel hebben we al voor u ingevuld. U hoeft dat alleen nog aan uw winkelwagen toe te voegen. Het gespecificeerde aantal is het aantal dat we u adviseren te kopen om de onderdelen correct te kunnen monteren.

ONDERDELENLIJST

Ref. Nr. Onderdeelnr.. Omschrijving
1 14187M0801
Vork Wp 450 Smr 13
USD 1666.95
2 0025080506
HH collar screw M8x50 TX40
USD 3.11
3 0025080256
HH collar screw M8x25
USD 2.74
4 0025080356
HH collar screw M8x35 TX40
USD 2.74
5 0025080256S
HH COLLAR SCREW M8X25 TX40
USD 3.11
6 0032100356S
AH-COLLAR SCREW M10X35 ISA45
USD 4.70
7 54801036100
STE.HEAD SCR. M20X1,5 WS=27 SL
SELF-LOCKING

USD 11.40
8 0770025035
O-RING 25X3,55 NBR70 05
USD 0.98
9 0017060206
SCREW F. PLASTIC K60X20AL SW6
USD 1.40
32 7890103211630
Bottom Kroonplaat Set Cpl.
USD 223.90
33 77701033000
Vork Buis L=244Mm
USD 62.74
34 7890103411630
Top Kroonplaat Set Smr X=16Mm
USD 177.26
36 54801036000
STEER.HEAD SCREW M20X1,5 WS=27
USD 11.40
38 77201038100
Stuur Klem 28Mm Xc
USD 14.70
39 59401039037
HANDLEB.SUPP. D=28MM H=37MM 05
USD 21.04
39 59401039032
HANDLEB.SUPP. D=28MM H=32MM 05
USD 21.04
39 59401039042
HANDLEB.SUPP. D=28MM H=42MM 05
USD 21.04
81 54201081100
Tapered Rol Lager Cpl. 06
USD 21.77
82 54601084100
O-ring Ondersteuning W. Afdichting Lip
USD 12.62
84 54601184000
Stearing Hoofd Pakking Top
USD 3.78
85 5900108510028
Klem F.Speed.Cable D=6Mm 12
USD 5.61
86 78101086000
Sturen Kop afdekking
USD 5.61
91 59001092050
Speciaal Screw M6X12,5 Ws=8
USD 2.07
92 5900109410028
Vork Protect. L/S+R/S Wit 12
USD 32.68
98 00050000921
Stuur Ondersteuning Kit D28/H37
USD 74.09
99 00050000930
Stearing Hoofd Rep. Kit 06-15
USD 54.45

WINKELWAGENTOTAAL (0 Artikelen): USD 0.00

WINKELWAGEN Prijzen zijn exclusief BTW

(Prijs is per stuk)

ONDERDELENLIJST

Ref. Nr. Onderdeelnr.. Omschrijving
1 14187M0801
Vork Wp 450 Smr 13
USD 1666.95
2 0025080506
HH collar screw M8x50 TX40
USD 3.11
3 0025080256
HH collar screw M8x25
USD 2.74
4 0025080356
HH collar screw M8x35 TX40
USD 2.74
5 0025080256S
HH COLLAR SCREW M8X25 TX40
USD 3.11
6 0032100356S
AH-COLLAR SCREW M10X35 ISA45
USD 4.70
7 54801036100
STE.HEAD SCR. M20X1,5 WS=27 SL
SELF-LOCKING

USD 11.40
8 0770025035
O-RING 25X3,55 NBR70 05
USD 0.98
9 0017060206
SCREW F. PLASTIC K60X20AL SW6
USD 1.40
32 7890103211630
Bottom Kroonplaat Set Cpl.
USD 223.90
33 77701033000
Vork Buis L=244Mm
USD 62.74
34 7890103411630
Top Kroonplaat Set Smr X=16Mm
USD 177.26
36 54801036000
STEER.HEAD SCREW M20X1,5 WS=27
USD 11.40
38 77201038100
Stuur Klem 28Mm Xc
USD 14.70
39 59401039037
HANDLEB.SUPP. D=28MM H=37MM 05
USD 21.04
39 59401039032
HANDLEB.SUPP. D=28MM H=32MM 05
USD 21.04
39 59401039042
HANDLEB.SUPP. D=28MM H=42MM 05
USD 21.04
81 54201081100
Tapered Rol Lager Cpl. 06
USD 21.77
82 54601084100
O-ring Ondersteuning W. Afdichting Lip
USD 12.62
84 54601184000
Stearing Hoofd Pakking Top
USD 3.78
85 5900108510028
Klem F.Speed.Cable D=6Mm 12
USD 5.61
86 78101086000
Sturen Kop afdekking
USD 5.61
91 59001092050
Speciaal Screw M6X12,5 Ws=8
USD 2.07
92 5900109410028
Vork Protect. L/S+R/S Wit 12
USD 32.68
98 00050000921
Stuur Ondersteuning Kit D28/H37
USD 74.09
99 00050000930
Stearing Hoofd Rep. Kit 06-15
USD 54.45

WINKELWAGENTOTAAL (0 artikelen): USD 0.00

WINKELWAGEN Prijzen zijn exclusief BTW
Terug naar boven

Recensies van klanten over MSP op Trustpilot

Uitstekend
5 stars
6948 Recensies op Trustpilot