KTM 525 XC ATV Europe 2011 Frame

KTM 525 XC ATV Europe 2011 Frame for a 2011 KTM 525 XC ATV Europe
DE PIJL GEEFT DE VOORZIJDE VAN HET VOERTUIG AAN

Dit is een origineel KTM Frame voor een 525 XC ATV Europe 2011 Quad. Bij deze specifieke Frame component horen component 37 onderdelen. De informatie daarover en de actuele prijzen vindt u in de onderdelenlijst. Elk onderdeel wordt geleverd in het door de fabrikant aanbevolen aantal, wat in dit geval KTM is, en het aanbevolen aantal voor elk onderdeel hebben we al voor u ingevuld. U hoeft dat alleen nog aan uw winkelwagen toe te voegen. Het gespecificeerde aantal is het aantal dat we u adviseren te kopen om de onderdelen correct te kunnen monteren.

ONDERDELENLIJST

Ref. Nr. Onderdeelnr.. Omschrijving
1 8300300110030
FRAME ATV-XC 'NC08
USD 2187.29
2 83003040300
Voetsteun L/S
USD 54.82
3 83003041300
NIET LANGER LEVERBAAR VAN FABRIKANT
4 0035100249
SHCS M10x24 TX45
USD 4.04
8 83003053051
Bus Stabilisat.
USD 4.64
9 83003053000
Ketting Sliding Piece Below
USD 15.06
10 0023100183
COLLAR SCREW M10X18 TX
USD 4.04
11 83003013044
Motor Ondersteuning L/S Cpl.
USD 40.66
12 83003113044
Motor Ondersteuning R/S Cpl.
USD 40.66
13 0025060166
HH collar screw M6x16 TX30
USD 1.39
14 83003090000
Frame bescherming Below
USD 19.22
15 60007061000
Lager Bushing Binnen 03
USD 5.36
16 0025080206
HH collar screw M8x20
USD 2.71
17 8300300300030
Voorbumper Zwart
USD 146.75
18 0025080166
HH COLLAR SCREW M8X16 TX40
USD 2.71
19 83003002010
SUB FRAME-BRACKET 07
USD 31.63
20 0025080356S
HH COLLAR SCREW M8X35 TX40
USD 3.07
21 36003014000
Slot Washer 8Mm
USD 1.51
22 83003002030
Rubber, Fender Bevestigin
USD 19.58
24 83003002244
SUB FRAME CPL.
USD 506.63
25 83003002040
Heelguard Bevestiging L/S
USD 16.45
26 83003002041
Heelguard Bevestiging R/S
USD 16.45
27 0025060206
HH collar screw M6x20 TX30
USD 1.39
28 0019080266S
COUNTER-SUNK SCREW ISA45 M8X26
USD 2.89
30 0019080206S
Vlak Hoofd Screw M. Isa45 M8X20
USD 2.89
31 0025080456
HH collar screw M8x45 TX40
USD 2.71
32 83003099000
PROTECT.FILM F. FRAME L/S 2008
USD 4.64
33 83003099100
NIET LANGER LEVERBAAR VAN FABRIKANT
34 59003013000
ENGINEBRAC.SCREW M10X123 WS=13
USD 8.92
35 54310086100
SELF LOCKING NUT M10 CU WS=14
USD 1.75
36 83014035000
Knipper Steun L/S
USD 30.12
37 83014036000
Knipper Steun R/S
USD 30.12
38 60011064000
Tamperproof Screw F. Ign. Slot
USD 4.16
39 8300308000033
Steun F. Slot Zwart
USD 31.63
40 54603048000
Range Schakel Metaal Nut M8
USD 3.01
41 0934060003
hex nut DIN 934 M6
USD 0.78
99 00050010002
NIET LANGER LEVERBAAR VAN FABRIKANT

WINKELWAGENTOTAAL (0 Artikelen): USD 0.00

WINKELWAGEN Prijzen zijn exclusief BTW

(Prijs is per stuk)

ONDERDELENLIJST

Ref. Nr. Onderdeelnr.. Omschrijving
1 8300300110030
FRAME ATV-XC 'NC08
USD 2187.29
2 83003040300
Voetsteun L/S
USD 54.82
3 83003041300
NIET LANGER LEVERBAAR VAN FABRIKANT
4 0035100249
SHCS M10x24 TX45
USD 4.04
8 83003053051
Bus Stabilisat.
USD 4.64
9 83003053000
Ketting Sliding Piece Below
USD 15.06
10 0023100183
COLLAR SCREW M10X18 TX
USD 4.04
11 83003013044
Motor Ondersteuning L/S Cpl.
USD 40.66
12 83003113044
Motor Ondersteuning R/S Cpl.
USD 40.66
13 0025060166
HH collar screw M6x16 TX30
USD 1.39
14 83003090000
Frame bescherming Below
USD 19.22
15 60007061000
Lager Bushing Binnen 03
USD 5.36
16 0025080206
HH collar screw M8x20
USD 2.71
17 8300300300030
Voorbumper Zwart
USD 146.75
18 0025080166
HH COLLAR SCREW M8X16 TX40
USD 2.71
19 83003002010
SUB FRAME-BRACKET 07
USD 31.63
20 0025080356S
HH COLLAR SCREW M8X35 TX40
USD 3.07
21 36003014000
Slot Washer 8Mm
USD 1.51
22 83003002030
Rubber, Fender Bevestigin
USD 19.58
24 83003002244
SUB FRAME CPL.
USD 506.63
25 83003002040
Heelguard Bevestiging L/S
USD 16.45
26 83003002041
Heelguard Bevestiging R/S
USD 16.45
27 0025060206
HH collar screw M6x20 TX30
USD 1.39
28 0019080266S
COUNTER-SUNK SCREW ISA45 M8X26
USD 2.89
30 0019080206S
Vlak Hoofd Screw M. Isa45 M8X20
USD 2.89
31 0025080456
HH collar screw M8x45 TX40
USD 2.71
32 83003099000
PROTECT.FILM F. FRAME L/S 2008
USD 4.64
33 83003099100
NIET LANGER LEVERBAAR VAN FABRIKANT
34 59003013000
ENGINEBRAC.SCREW M10X123 WS=13
USD 8.92
35 54310086100
SELF LOCKING NUT M10 CU WS=14
USD 1.75
36 83014035000
Knipper Steun L/S
USD 30.12
37 83014036000
Knipper Steun R/S
USD 30.12
38 60011064000
Tamperproof Screw F. Ign. Slot
USD 4.16
39 8300308000033
Steun F. Slot Zwart
USD 31.63
40 54603048000
Range Schakel Metaal Nut M8
USD 3.01
41 0934060003
hex nut DIN 934 M6
USD 0.78
99 00050010002
NIET LANGER LEVERBAAR VAN FABRIKANT

WINKELWAGENTOTAAL (0 artikelen): USD 0.00

WINKELWAGEN Prijzen zijn exclusief BTW
Terug naar boven

Recensies van klanten over MSP op Trustpilot

Uitstekend
5 stars
7070 Recensies op Trustpilot