10% KORTING OP ALLE BESTELLINGEN!

01 januari t/m 31 januari 2021 - De korting wordt automatisch verrekend met de betaling! *Exclusief BTW en verzending.

Husqvarna VITPILEN 401, Europe 2019 Verlichting Systeem

Husqvarna VITPILEN 401, Europe 2019 Verlichting Systeem for a 2019 Husqvarna VITPILEN 401, Europe
DE PIJL GEEFT DE VOORZIJDE VAN HET VOERTUIG AAN

Dit is een origineel Husqvarna Verlichting Systeem voor een VITPILEN 401, Europe 2019 Motorfiets. Bij deze specifieke Verlichting Systeem component horen component 25 onderdelen. De informatie daarover en de actuele prijzen vindt u in de onderdelenlijst. Elk onderdeel wordt geleverd in het door de fabrikant aanbevolen aantal, wat in dit geval Husqvarna is, en het aanbevolen aantal voor elk onderdeel hebben we al voor u ingevuld. U hoeft dat alleen nog aan uw winkelwagen toe te voegen. Het gespecificeerde aantal is het aantal dat we u adviseren te kopen om de onderdelen correct te kunnen monteren.

ONDERDELENLIJST

Ref. Nr. Onderdeelnr.. Omschrijving
1 28514001000
Koplamp
USD 683.80
2 0025060306
HH collar screw M6x30 TX30
USD 1.46
3 28514010110
Rubber grommet 8x12x16x9.5
USD 1.27
4 28514010020
Bushing Voor Grommet 9X12
USD 2.41
5 0024060206
HH collar screw M6x20 TX30
USD 1.46
6 0025060126
HH collar screw M6x12 TX30
USD 1.46
7 0025050206
HH collar screw M5x20 TX30
USD 1.46
8 60008008050
blind plug nut M5 WN16A
USD 2.47
9 0125060003
WASHER DIN0125-A 6,4
USD 0.76
10 28514060010
Bushing Voor Snelheidsmeter Houder
USD 3.16
12 60314026000
Richtingaanwijzer voorzijde Right/Rear Links
USD 41.77
13 60314025000
Richtingaanwijzer voorzijde Left/Rear Rechtsaf
USD 41.77
14 58414030000
HH COLLAR NUT M10X1,25 WS=13
USD 1.39
15 0797100003
Slot Washer Din6797-J10,5 Zi
USD 0.76
16 0433100003
WASHER 18x10,5x1,6
USD 0.76
17 0081050141
EJOT PT screw K50x14
USD 1.46
18 28514040000
Cvr A.Licht Crb
USD 117.53
19 0081040121
EJOT Delta PT K40x12
USD 1.46
20 2851401000056
Koplamp Ondersteuning
USD 75.89
21 60314047000
Nummerplaat Verlichting
USD 29.24
22 58412080400
Achter Reflector Rood
USD 5.00
23 60012081200
Nummerplaat Mouning Bord
USD 6.14
24 0024060136
HH collar screw M6x13 TX30
USD 1.46
25 60408061060
Slot Washer D5
USD 0.70
26 60408061050
RUBBER 14X6.5X2.3MM
USD 3.42

WINKELWAGENTOTAAL (0 Artikelen): USD 0.00

WINKELWAGEN Prijzen zijn exclusief BTW

(Prijs is per stuk)

ONDERDELENLIJST

Ref. Nr. Onderdeelnr.. Omschrijving
1 28514001000
Koplamp
USD 683.80
2 0025060306
HH collar screw M6x30 TX30
USD 1.46
3 28514010110
Rubber grommet 8x12x16x9.5
USD 1.27
4 28514010020
Bushing Voor Grommet 9X12
USD 2.41
5 0024060206
HH collar screw M6x20 TX30
USD 1.46
6 0025060126
HH collar screw M6x12 TX30
USD 1.46
7 0025050206
HH collar screw M5x20 TX30
USD 1.46
8 60008008050
blind plug nut M5 WN16A
USD 2.47
9 0125060003
WASHER DIN0125-A 6,4
USD 0.76
10 28514060010
Bushing Voor Snelheidsmeter Houder
USD 3.16
12 60314026000
Richtingaanwijzer voorzijde Right/Rear Links
USD 41.77
13 60314025000
Richtingaanwijzer voorzijde Left/Rear Rechtsaf
USD 41.77
14 58414030000
HH COLLAR NUT M10X1,25 WS=13
USD 1.39
15 0797100003
Slot Washer Din6797-J10,5 Zi
USD 0.76
16 0433100003
WASHER 18x10,5x1,6
USD 0.76
17 0081050141
EJOT PT screw K50x14
USD 1.46
18 28514040000
Cvr A.Licht Crb
USD 117.53
19 0081040121
EJOT Delta PT K40x12
USD 1.46
20 2851401000056
Koplamp Ondersteuning
USD 75.89
21 60314047000
Nummerplaat Verlichting
USD 29.24
22 58412080400
Achter Reflector Rood
USD 5.00
23 60012081200
Nummerplaat Mouning Bord
USD 6.14
24 0024060136
HH collar screw M6x13 TX30
USD 1.46
25 60408061060
Slot Washer D5
USD 0.70
26 60408061050
RUBBER 14X6.5X2.3MM
USD 3.42

WINKELWAGENTOTAAL (0 artikelen): USD 0.00

WINKELWAGEN Prijzen zijn exclusief BTW
Terug naar boven

Husqvarna VITPILEN 401, Europe 2019

Recensies van klanten over MSP op Trustpilot

Uitstekend
5 stars
5712 Recensies op Trustpilot