10% KORTING OP ALLE BESTELLINGEN!

01 januari t/m 31 januari 2021 - De korting wordt automatisch verrekend met de betaling! *Exclusief BTW en verzending.

Husqvarna FS 450 2019 Frame

Husqvarna FS 450 2019 Frame for a 2019 Husqvarna FS 450
DE PIJL GEEFT DE VOORZIJDE VAN HET VOERTUIG AAN

Dit is een origineel Husqvarna Frame voor een FS 450 2019 Motorfiets. Bij deze specifieke Frame component horen component 37 onderdelen. De informatie daarover en de actuele prijzen vindt u in de onderdelenlijst. Elk onderdeel wordt geleverd in het door de fabrikant aanbevolen aantal, wat in dit geval Husqvarna is, en het aanbevolen aantal voor elk onderdeel hebben we al voor u ingevuld. U hoeft dat alleen nog aan uw winkelwagen toe te voegen. Het gespecificeerde aantal is het aantal dat we u adviseren te kopen om de onderdelen correct te kunnen monteren.

ONDERDELENLIJST

Ref. Nr. Onderdeelnr.. Omschrijving
1 7950300100069
Frame 795S3 450 SX-F
USD 1743.67
2 25105090000
Warmte Bescherming Subframe
USD 7.47
3 2510300211033A
Subframe Links
USD 188.29
4 2510300212033A
Subframe Rechtsaf
USD 181.58
5 0035080206S
SHCS M8x20 TX45
USD 3.23
6 7950301300001S
Hoofd Hanger 450 Links
USD 40.57
7 7950301400001S
Motor Steun Rechtsaf
USD 40.57
8 0035080156S
AH-COLLAR SCREW M8X15 TORX45
USD 3.23
9 79607012000
Tank Steun Rubber
USD 6.01
10 79111093000
Draad Houder Le 19
USD 3.23
11 61111041000
BESCHIKBAARHEID CONTROLEREN
12 79107013010
Draad Houder / Brandstof Ventilation
USD 4.94
13 0035080206S
SHCS M8x20 TX45
USD 3.23
14 54310086100
SELF LOCKING NUT M10 CU WS=14
USD 0.76
15 59003013000
ENGINEBRAC.SCREW M10X123 WS=13
USD 8.92
16 47106003160
Snel Release Rubber Grommet
USD 2.22
17 0035080306S
AH-COLLAR SCREW M8X30 ISA45
USD 3.23
18 0025080306
HH collar screw M8x30
USD 2.85
19 0025060356
HH collar screw M6x35 TX30
USD 1.46
20 0125060003
WASHER DIN0125-A 6,4
USD 0.76
21 79403096000
Tandwiel Afdekking 450
USD 15.44
22 79003053000
Ketting Schuifregelaar Lager Een deel Cpl.
USD 8.10
23 0125100003
washer DIN 125 A 10.5
USD 0.76
24 79003044000
Voetsteun Veer R/S 2016
USD 3.54
25 79003046000
Footpeg Bout
USD 7.97
26 79003045000
Voetsteun Veer L/S 2016
USD 3.54
27 0094032253
PIN DIN0094-3,2X25 STEEL
USD 0.63
28 79603041100
Voet Grid Rechtsaf Exc 2017
USD 37.85
29 79603040100
Voet Grid Links Exc 2017
USD 37.85
30 79603040133
Footrest-Set
USD 69.49
31 0014050123
HH COLLAR SCREW M 5X12 WS=6
USD 1.46
32 54803092060
Bush F. Frame bescherming 03
USD 3.92
33 44011076305
Kabel Binden 300/4,8Mm Zwart
USD 0.38
34 76311093200
Kabel Binden 200Mm
USD 0.63
35 2510309400033
Frame bescherming Set, Zwart
USD 15.51
36 0081050121
EJOT PT screw K50x12
USD 1.46
37 25105090044
Warmte Beschermer Set
USD 11.27

WINKELWAGENTOTAAL (0 Artikelen): USD 0.00

WINKELWAGEN Prijzen zijn exclusief BTW

(Prijs is per stuk)

ONDERDELENLIJST

Ref. Nr. Onderdeelnr.. Omschrijving
1 7950300100069
Frame 795S3 450 SX-F
USD 1743.67
2 25105090000
Warmte Bescherming Subframe
USD 7.47
3 2510300211033A
Subframe Links
USD 188.29
4 2510300212033A
Subframe Rechtsaf
USD 181.58
5 0035080206S
SHCS M8x20 TX45
USD 3.23
6 7950301300001S
Hoofd Hanger 450 Links
USD 40.57
7 7950301400001S
Motor Steun Rechtsaf
USD 40.57
8 0035080156S
AH-COLLAR SCREW M8X15 TORX45
USD 3.23
9 79607012000
Tank Steun Rubber
USD 6.01
10 79111093000
Draad Houder Le 19
USD 3.23
11 61111041000
BESCHIKBAARHEID CONTROLEREN
12 79107013010
Draad Houder / Brandstof Ventilation
USD 4.94
13 0035080206S
SHCS M8x20 TX45
USD 3.23
14 54310086100
SELF LOCKING NUT M10 CU WS=14
USD 0.76
15 59003013000
ENGINEBRAC.SCREW M10X123 WS=13
USD 8.92
16 47106003160
Snel Release Rubber Grommet
USD 2.22
17 0035080306S
AH-COLLAR SCREW M8X30 ISA45
USD 3.23
18 0025080306
HH collar screw M8x30
USD 2.85
19 0025060356
HH collar screw M6x35 TX30
USD 1.46
20 0125060003
WASHER DIN0125-A 6,4
USD 0.76
21 79403096000
Tandwiel Afdekking 450
USD 15.44
22 79003053000
Ketting Schuifregelaar Lager Een deel Cpl.
USD 8.10
23 0125100003
washer DIN 125 A 10.5
USD 0.76
24 79003044000
Voetsteun Veer R/S 2016
USD 3.54
25 79003046000
Footpeg Bout
USD 7.97
26 79003045000
Voetsteun Veer L/S 2016
USD 3.54
27 0094032253
PIN DIN0094-3,2X25 STEEL
USD 0.63
28 79603041100
Voet Grid Rechtsaf Exc 2017
USD 37.85
29 79603040100
Voet Grid Links Exc 2017
USD 37.85
30 79603040133
Footrest-Set
USD 69.49
31 0014050123
HH COLLAR SCREW M 5X12 WS=6
USD 1.46
32 54803092060
Bush F. Frame bescherming 03
USD 3.92
33 44011076305
Kabel Binden 300/4,8Mm Zwart
USD 0.38
34 76311093200
Kabel Binden 200Mm
USD 0.63
35 2510309400033
Frame bescherming Set, Zwart
USD 15.51
36 0081050121
EJOT PT screw K50x12
USD 1.46
37 25105090044
Warmte Beschermer Set
USD 11.27

WINKELWAGENTOTAAL (0 artikelen): USD 0.00

WINKELWAGEN Prijzen zijn exclusief BTW
Terug naar boven

Husqvarna FS 450 2019

Recensies van klanten over MSP op Trustpilot

Uitstekend
5 stars
5753 Recensies op Trustpilot